O firmie

Sonos®  tworzy Wireless HiFi System - bezprzewodowy system HiFi, odtwarzacze z wbudowanym systemem głośnikowym i urządzenia audio, które pozwalają na bezprzewodowy streaming ulubionej muzyki do każdego pomieszczenia w domu, z najwyższej jakości dźwiękiem. Dodatkowo do możliwości odtwarzania cyfrowych kolekcji muzyki, Sonos oferuje dostęp do milionów utworów i tysięcy stacji radiowych od partnerskich serwisów muzycznych na całym świecie.

 

W 2002 roku Sonos postawił sobie cel – stworzyć na nowo produkty domowej rozrywki audio adekwatne do ery cyfrowej. Pomysł był prosty – wypełnić dźwiękiem każdy dom i spowodować, by słuchanie muzyki znowu było wartościowym doświadczeniem. Sonos umożliwia słuchanie muzyki każdemu jej miłośnikowi, w dowolnym pomieszczeniu jego domu i w sposób umożliwiający odkrywanie także nowych jej pokładów z całego świata w doskonałej jakości. Sonos nieustająco poszukuje nowych sposobów dalszego udoskonalania wrażeń z obcowania ze swoimi produktami oferując nowe produkty, nowe oprogramowanie i jego aktualizacje w taki sposób, by użytkownicy mogli cieszyć się zakupionym sprzętem nieustannie.

 

Sonos, Inc jest prywatną firmą z siedzibą główną w Santa Barbara w Kalifornii i biurami w USA, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Chinach i Malezji. Produkty Sonos są dostępne w ponad 60 krajach.

 

Kontakt

 

Horn Distribution S.A. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem produktów Sonos w Polsce.

 

HORN DISTRIBUTION S.A.

ul. Kurantów 34, 02-873 Warszawa 
Tel. +48 22 331 55 55 
fax +48 22 331 55 00 

 

E-mail: horn@horn.pl

www.horn.pl