STWÓRZ
TWÓJ WŁASNY ZESTAW KINA DOMOWEGO

Posiadasz nowoczesny i bardzo płaski telewizor, ale dźwięk z jego głośników nie dorównuje jakości obrazu? Czas na prawdziwe kino domowe stworzone dla miłośników muzyki.

Uzupełnij dźwięk swojego telewizora o pełne rozwiązanie kina domowego HiFi z PLAYBAR.

PLAYBAR łączy się z telewizorem za pomocą pojedynczego kabla optycznego, dzięki czemu połączenie jest bardzo proste.

ZOBACZ FILM

 • PLAYBAR
  Zaawansowana konstrukcja

  Zaprojektowano go tak, by nie rzucał się w oczy przy telewizorze. Jednoelementowej konstrukcji PLAYBAR jest powleczony matową tkaniną i ozdobiony aluminiowymi wykończeniami. Postaw go na stoliku telewizyjnym lub zamocuj na ścianie przy telewizorze.

 • PLAYBAR
  Skąd pochodzi dźwięk

  PLAYBAR wykonuje 24 miliony kalkulacji na sekundę, pozwalając każdemu ze swoich głośników na właściwe dawkowanie sygnału i uzyskanie perfekcyjnej równowagi. PLAYBAR posiada sześć głośników średnio-nisko tonowych i trzy wysokotonowe, przy czym lewy i prawy głośnik wysokotonowy umieszczono pod kątem dla uzyskania najszerszej możliwej sceny muzycznej.

 • PLAYBAR
  Orientacja

  Brzmi dobrze zarówno pod telewizorem jak i na ścianie.
  PLAYBAR posiada wbudowany akcelerometr, by móc określić swoją orientację i odpowiednio dostosować ustawienia. Dzięki temu zawsze uzyskasz najlepszy dźwięk bez względu gdzie umieścisz PLAYBAR.

 • PLAYBAR
  Podłączenia

  Z łatwością podłącz do telewizora i odtwarzaj wszystko co chcesz.
  Począwszy od odtwarzaczy Blu-ray, przez konsole do gier, dekodery kablówki i inne, ten soundbar współpracuje ze wszystkimi źródłami podłączonymi do telewizora poprzez pojedynczy kabel optyczny podłączony do wejścia. Odtwarza również wszystkie powszechne formaty audio z telewizorów, łącznie z Dolby Digital 2.0, Dolby Digital 5.1 i PCM.

 • PLAYBASE
  Dźwięk, którego nie można przegapić.

  Zaprojektowano go dla całej rzeszy ponad 70% telewizorów, które nie są zamontowane na ścianie w domach swoich użytkowników. Stworzony zgodnie z wymogami akustyki, bezprzewodowy i dostarcza ze swojej smukłej obudowy mocny dźwięk stojąc pod Twoim telewizorem.

 • PLAYBASE
  Nowy wymiar dźwięku

  System głośnikowy z dziesięcioma przetwornikami.
  Sześć przetworników średniotonowych, trzy wysokotonowe i jeden niskotonowy – wszystkie stworzone specjalnie dla tego rozwiązania akustycznego.

 • PLAYBASE
  Dźwięk TV od nowa

  PLAYBASE jest najnowszym głośnikiem Sonos kina domowego i jednocześnie najsmuklejszym – tylko 5,84 cm (2,3 cala). PLAYBAR I PLAYBASE – oba rozwiązania są przeznaczone do Twojego telewizora, masz więc teraz wybór najlepszego rozwiązania dla Twojego salonu.

 • PLAYBASE
  Łatwa instalacja

  •Podłączany za pomocą jedynie dwóch kabli – jeden zasilający, drugi sygnałowy do telewizora.
  •Współpracuje z pilotem Twojego telewizora
  •Bezpiecznie postawisz na nim telewizor o wadze do 34 kg (75 funtów), aktualnie niemal każdy telewizor wyposażony w podstawę.
  •Tak samo jak popularny PLAYBAR zapewnia funkcje poprawy jakości dialogów i tryb nocny.
  •Jego brzmienie można dostroić używając naszego system Trueplay, niezależnie od tego gdzie go postawisz.

SUB
NIESAMOWICIE GŁĘBOKI BAS

Podczas oglądania filmów i słuchania muzyki poczuj każdą scenę walki i każdą ścieżkę niskich częstotliwości kiedy dodasz do systemu kina domowego subwoofer SUB. Specjalna konstrukcja „force cancelling” eliminuje grzechotanie i dostarcza bardzo głębokiego dźwięku, niezależnie czy ustawisz SUB pionowo, czy płasko pod wersalką.

SURROUND SOUND
OTOCZ SIĘ DŹWIĘKIEM SURROUND 5.1

Daj się ponieść emocjom jakie może zaoferować dźwięk, który wypełni przestrzeń wokół Ciebie. Doświadcz pełni wrażeń jakie oferują ścieżki dźwiękowe najnowszych filmów i skorzystaj ze wszystkich możliwości jakie daje system Sonos.

PLAY:1 PLAY:3 PLAY:5

Uzupełnij swoje kino domowe parą PLAY:1, które odtwarzają głęboki i czysty dźwięk HiFi z niewielkiej, ale doskonale zbudowanej obudowy.

Dodaj parę PLAY:3 jako tylne głośniki zestawu kina domowego, a uzyskasz głębsze basy i przestrzenny dźwięk w całym pomieszczeniu. PLAY:3 ustawisz zarówno pionowo jak i poziomo. Możesz użyć również pary PLAY:5 (2gen) dla najmocniejszego dźwięku.

Zarówno PLAY:1, PLAY:3 jak i PLAY:5 posiada mocowanie, dzięki któremu możesz zamocować je w uchwycie na ścianie. Dokładnie tam gdzie potrzebujesz.

 • ŁATWA KONTROLA
  Odtwarzaj utwory ze wszystkich ulubionych serwisów muzycznych.

  Sonos Controller App pozwala na dostęp do całej Twojej ulubionej muzyki w jednym miejscu - bez znaczenia gdzie ta muzyka jest zapisana lub jak wielu serwisów muzycznych używasz, czy nawet z jakiego kraju pochodzi ulubiona stacja radiowa.

  KARTA PRODUKTU
 • ŁATWA KONTROLA
  Użyj Sonos Controller App na dowolnym urządzeniu.

  Sonos Controller App jest bardzo łatwy w użyciu na dowolnym urządzeniu. Możesz użyć swojego smartfona, tabletu lub komputera stacjonarnego do sterowania muzyką w całym domu.

 • ŁATWA KONTROLA
  Przejmij pełną kontrolę w całym domu

  Przesyłaj muzykę strumieniowo w każdym pomieszczeniu. Grupuj pomieszczenia, aby odtwarzać ten sam utwór wszędzie równocześnie, nawet w całym domu. Głośność w każdym z pomieszczeń możesz ustawić indywidualnie, bądź jeśli chcesz na tym samym poziomie.

 • ŁATWA KONTROLA
  Ustawiaj poziom głośności pilotem swojego telewizora.

  Sonos Controller App jest bardzo łatwy w użyciu na dowolnym urządzeniu. Możesz użyć swojego smartfona, tabletu lub komputera stacjonarnego do sterowania muzyką w całym domu.